Autoklawy

Autoklawy do sterylizacji dla stomatologów

Wszystkie autoklawy Pro System klasy B zostały zaprojektowane i wyprodukowane, aby w pełni reprezentować filozofię firmy Euronda hołdującej ciągłym innowacjom na rzecz ochrony stomatologów, asystentów i pacjentów na całym świecie. Wszystkie autoklawy stomatologiczne Euronda Pro System oferują najwyższą skuteczność i łatwość obsługi, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz kompletny system identyfikowalności.

E10

E10 to flagowy autoklaw Euronda Pro System: najlepsza wydajność i technologia są połączone z maksymalną łatwością obsługi, aby poprawić i uprościć każdy aspekt codziennej pracy.

EXL

EXL to autoklaw Euronda o największej ładowności, stworzony z myślą o klinikach, które pragną zoptymalizować czas trwania procesów i zużycie mediów.

E9

E9 odzwierciedla kilkudziesięcioletnie doświadczenie firmy Euronda, zapewniając wydajność, długowieczność, niezawodność i niskie zużycie energii.

E8

Dostępność i natychmiastowość: E8 zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy wydajnością i solidnością, mocą i zużyciem energii, łatwością obsługi i elastycznością.

Top