Pakowanie

Pakowanie narzędzi chirurgicznych

Pakowanie narzędzi chirurgicznych służy temu, aby po poddaniu ich procesowi sterylizacji zachowywały sterylność przez określony okres czasu. Polega na umieszczeniu odkażonego, umytego, oczyszczonego, zdezynfekowanego, wypłukanego, osuszonego, sprawdzonego i zakonserwowanego narzędzia w specjalnej torebce, która jest następnie zgrzewana w celu utrzymania sterylności narzędzia w czasie (zgodnie z normą UNI EN ISO 11607-1 i UNI EN 868-5). Istnieje możliwość wyboru pomiędzy zgrzewarkami ręcznymi lub rotacyjnymi, w zależności od potrzeb i przyzwyczajeń operatorów pracujących w gabinecie.

Zgrzewarki termiczne

Euronda oferuje szeroką gamę urządzeń zgrzewających, będących w stanie sprostać wymaganiom każdego gabinetu stomatologicznego. Rotacyjne lub ręczne, wszystkie nasze rozwiązania są intuicyjne, wszechstronne i proste w obsłudze. Euroseal® Valida i Euromatic® Plus oferują ponadto opcje walidacji, łączności i identyfikowalności w systemie Euronda Pro System.

Rękawy i koperty

Bezpieczeństwo, higiena, łatwość użytkowania: rękawy i koperty Eurosteril® posiadają cechy, które są niezastąpione podczas skutecznej sterylizacji.

Top