Rękawy i torebki do sterylizacji Eurosteril

Bezpieczeństwo, wydajność i łatwość użycia: rękawy do sterylizacji w rolkach i torebki Eurosteril® stanowią idealne uzupełnienie procesu sterylizacji.
Wyprodukowane we Włoszech, przy użyciu najlepszych materiałów i zastosowaniu najnowocześniejszych procesów zapewniają: stałą szczelność zgrzewów podczas sterylizacji; wyjątkową łatwość otwierania bez uwalniania włókien papieru lub rozdzierania; właściwe utrzymanie sterylności. Są wyposażone we wskaźniki chemiczne, więc bezpośrednio sygnalizują wizualnie wykonanie sterylizacji.

Rolki i torebki Eurosteril są produkowane zgodnie z Rozporządzeniem MDR (EU) 2017/745 i normą EN 868-5. Rękawy do sterylizacji w rolkach są dostępne zarówno w wersji płaskiej, jak i z mieszkiem. Torebki do sterylizacji są również dostępne w wersji samouszczelniającej.

Eurosteril rękawy do sterylizacji w rolkach

Eurosteril rękawy do sterylizacji w rolkach: wykonane z najlepszych certyfikowanych materiałów, służą do bezpiecznego przechowywania narzędzi, dostępne w 8 rozmiarach płaskich i 3 rozmiarach z mieszkiem.

Eurosteril torebki do sterylizacji

Eurosteril torebki do sterylizacji: bezpieczeństwo, funkcjonalność i łatwość użycia w fazie pakowania, dostępne w 3 rozmiarach ze zgrzewem i w 3 rozmiarach w wersji samouszczelniającej.

Top