Technologie i rozwiązania
Euronda Pro System

Wydajność i niezawodność
na jednej platformie

Autoklawy Euronda Pro System zostały opracowane w oparciu o wspólną platformę, która gwarantuje wydajność, niezawodność, bezpieczeństwo i użyteczność każdego modelu z tej serii.
Wszystkie autoklawy mają tę samą modułową konstrukcję, zoptymalizowane systemy sterowania i zarządzania, akcesoria i części zamienne.

System modułowy

Modułowa konstrukcja autoklawów Euronda Pro System umożliwia łatwy demontaż paneli bocznych, usprawniając tym samym konserwację.

Inspection System

Pierwszy na świecie system do wykonywania inspekcji autoklawów, w pełni zgodny z normą EN 13060. System Inspection sprawia, że czyszczenie zbiorników jest szybkie i łatwe.

Konduktometr

Zintegrowany czujnik przewodności stale monitoruje jakość wody, zapobiegając ewentualnym awariom spowodowanym użyciem nieodpowiedniej wody.

Generator pary

Generator pary gwarantuje doskonałą wydajność pod względem szybkości, bezpieczeństwa i sterylizacji. Poprawia zużycie wody poprzez kalibrację w zależności od wsadu i, pracując spójnie z grzałkami, zapewnia doskonałe suszenie.

Separator powietrze-woda

Separator powietrze-woda jest „ratunkiem” dla pompy próżniowej: oddziela od wody przepływy zawierające parę, powietrze, zabrudzenia, oleje smarne i pozostałości z narzędzi do sterylizacji, tworząc idealne warunki pracy dla pompy i zachowując jej wydajność.

Dirt Control System

System zarządzania zabrudzeniami w obwodzie hydraulicznym umożliwia precyzyjne oddzielenie przepływów czystej i zabrudzonej wody, dzięki czemu autoklaw może kontynuować pracę z maksymalną wydajnością.

System inteligentnego chłodzenia

System chłodzenia jest wyposażony w sondę, która umożliwia jak najbardziej wydajne zarządzanie pompą próżniową, zapewniając dłuższą żywotność i efektywność.

Poznaj wszystkie autoklawy
Euronda Pro System

E10

Moc i łączność, sterylizacja
w najlepszym wydaniu

E9

Sterylizacja dostosowana do indywidualnych potrzeb – z połączeniem i intuicyjna

EXL

Autoklaw
Extra Large

E8

Wydajna i niezawodna
sterylizacja dla wszystkich

Euronda Pro System

Zobacz wszystkie autoklawy

Top